Özel Tören Bakımevi

Oran Huzurevi Ve Yaşlı Bakım Merkezi

Genel - Sağlık

Oran Huzurevi Ve Yaşlı Bakım Merkezi

Oran Huzurevi Ve Yaşlı Bakım Merkezi, Ankara da 2017 yılında kurulmuştur. Şuanki kapasitesi 72 kişidir. Oran Huzurevi Ve Yaşlı Bakım Merkezi nin adres telefon ve iletişim bilgilerine sitemizden öğrenebilirsiniz.

Huzurevi bulmak ve yakınımızı en uygun bir huzurevine yerleştirme sürecinde sitemiz sizlere yardımcı olmayı amaçlamaktadır. Bu sıkıntılı ve zorlu süreçte www.istanbulhuzurevleri.com  sitesi olarak sizlere yardımcı olma adına başta huzurevleri olmak üzere yaşlı bakımevlerinin imkânlarını, iletişim bilgilerini, huzurevi kapasitelerini ve akla gelecek imkânlarını bir alanda toplamayı amaçladık. Huzurevi ve yaşlı bakım evlerinin imkan ve sunduğu hizmetler farklı farklıdır. En doğru ve kesin bilgiyi huzurevine bizzat giderek yerinde görerek alabilirsiniz. Eğer yakınınızı huzurevine yerleştirmeyi düşünüyorsanız kafanızda belirlediğiniz huzurevlerini ve yaşlı bakım evlerini yerinde görmeniz en doğrusu olacaktır.

Türkiye genelinde devlet huzurevi, özel huzurevi, belediyelere bağlı huzurevi, azınlıklara bağlı huzurevleri bunların adres telefon ve kapasite bilgilerini www.istanbulhuzurevleri.com sitemizden öğrenebilirsiniz.
Özellikle İstanbul Anadolu yakası huzurevleri, İstanbul Avrupa yakası huzurevleri ve diğer illerdeki huzurevleri diye kategorilere ayırarak aranılan bilgiye çabuk ulaşılmasını sağlamaya çalıştık. Ayrıca yaşlılık hastalığı olarak bilinen Alzheimer (alzaymır ) ve Parkinson hastalıkları hakkında bilgiler vermeyi hedefledik. Huzurevine ihtiyaç duyulduğunda insanlar bir yerlerden yardım ve fikir almak istemektedirler. Sitemizin amacı huzurevine ve yaşlı bakım evine ihtiyaç duyulduğunda kullanılabilinecek başvuru kaynağı olmaktadır.

Oran Huzurevi Ve Yaşlı Bakım Merkezi Adres Telefon ve iletişim bilgisi

Adres: Turan Güneş Bul. 635. Sok. No:2 Çankaya/ANKARA
Telefon: 0 (312) 442 45 55
Fax:

Bir önceki yazımız olan Parkinson hastalığının belirtileri ve tedavisi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bu yazıda ilgini çekebilir  Huzurevi yaşlılarının yaşam süreleri ülke ortalamasının üstünde