Emin Eller Huzurevi ve Yaşlı Bakım Merkezi

Ankara Huzurevleri Devlet Huzurevleri Huzurevi Listesi

Emin Eller Huzurevi ve Yaşlı Bakım Merkezi

Emin Eller Huzurevi Ve Yaşlı Bakım Merkezi, Ankara da 2014 yılında kurulmuştur. Şuanki kapasitesi 56 kişidir.Emin Eller Huzurevi Ve Yaşlı Bakım Merkezi nin adres telefon ve iletişim bilgilerine sitemizden öğrenebilirsiniz.

Huzurevi bulmak ve yakınımızı en uygun bir huzurevine yerleştirme sürecinde sitemiz sizlere yardımcı olmayı amaçlamaktadır. Bu sıkıntılı ve zorlu süreçte www.istanbulhuzurevleri.com  sitesi olarak sizlere yardımcı olma adına başta huzurevleri olmak üzere yaşlı bakımevlerinin imkânlarını, iletişim bilgilerini, huzurevi kapasitelerini ve akla gelecek imkânlarını bir alanda toplamayı amaçladık. Huzurevi ve yaşlı bakım evlerinin imkan ve sunduğu hizmetler farklı farklıdır. En doğru ve kesin bilgiyi huzurevine bizzat giderek yerinde görerek alabilirsiniz. Eğer yakınınızı huzurevine yerleştirmeyi düşünüyorsanız kafanızda belirlediğiniz huzurevlerini ve yaşlı bakım evlerini yerinde görmeniz en doğrusu olacaktır.

Türkiye genelinde devlet huzurevi, özel huzurevi, belediyelere bağlı huzurevi, azınlıklara bağlı huzurevleri bunların adres telefon ve kapasite bilgilerini www.istanbulhuzurevleri.com sitemizden öğrenebilirsiniz.

Özellikle İstanbul Anadolu yakası huzurevleri, İstanbul Avrupa yakası huzurevleri ve diğer illerdeki huzurevleri diye kategorilere ayırarak aranılan bilgiye çabuk ulaşılmasını sağlamaya çalıştık. Ayrıca yaşlılık hastalığı olarak bilinen Alzheimer (alzaymır ) ve Parkinson hastalıkları hakkında bilgiler vermeyi hedefledik. Huzurevine ihtiyaç duyulduğunda insanlar bir yerlerden yardım ve fikir almak istemektedirler. Sitemizin amacı huzurevine ve yaşlı bakım evine ihtiyaç duyulduğunda kullanılabilinecek başvuru kaynağı olmaktadır.

Emin Eller Huzurevi Ve Yaşlı Bakım Merkezi Adres Telefon ve iletişim bilgisi

Adres: Ahmet Taner Kışlalı Mah. 2742. Sok. No:4/6 Çankaya/ANKARA
Telefon: 0 312 235 88 60
Fax: 0 312 235 88 60

Bir önceki yazımız olan Dikmen Huzurevi Ve Yaşlı Bakım Merkezi başlıklı makalemizde Ankara devlet huzurevleri, Ankara Huzurevleri ve Ankara huzurevleri fiyatları hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu yazıda ilgini çekebilir  Denizli Çivril Huzurevi