Ankara Elmadağ  Huzurevi Yaşlı Bakım Ve Rehabilitasyon Merkezi

Ankara Huzurevleri Devlet Huzurevleri Huzurevi Listesi

Ankara Elmadağ  Huzurevi Yaşlı Bakım Ve Rehabilitasyon Merkezi

Ankara Elmadağ  Huzurevi Yaşlı Bakım Ve Rehabilitasyon Merkezi , Ankara da  2014 yılında kurulmuştur. Şuanki kapasitesi 136 kişidir.Ankara Elmadağ  Huzurevi Yaşlı Bakım Ve Rehabilitasyon Merkezi  nin adres telefon ve iletişim bilgilerine sitemizden öğrenebilirsiniz.

Huzurevi bulmak ve yakınımızı en uygun bir huzurevine yerleştirme sürecinde sitemiz sizlere yardımcı olmayı amaçlamaktadır. Bu sıkıntılı ve zorlu süreçte www.istanbulhuzurevleri.com  sitesi olarak sizlere yardımcı olma adına başta huzurevleri olmak üzere yaşlı bakımevlerinin imkânlarını, iletişim bilgilerini, huzurevi kapasitelerini ve akla gelecek imkânlarını bir alanda toplamayı amaçladık.

Türkiye genelinde devlet huzurevi, özel huzurevi, belediyelere bağlı huzurevi, azınlıklara bağlı huzurevleri bunların adres telefon ve kapasite bilgilerini www.istanbulhuzurevleri.com sitemizden öğrenebilirsiniz.

Özellikle İstanbul Anadolu yakası huzurevleri, İstanbul Avrupa yakası huzurevleri ve diğer illerdeki huzurevleri diye kategorilere ayırarak aranılan bilgiye çabuk ulaşılmasını sağlamaya çalıştık. Ayrıca yaşlılık hastalığı olarak bilinen Alzheimer (alzaymır ) ve Parkinson hastalıkları hakkında bilgiler vermeyi hedefledik.

Ankara Elmadağ  Huzurevi Yaşlı Bakım Ve Rehabilitasyon Merkezi  Adres Telefon ve iletişim bilgisi

Adres: Tatlıca Mah. Kozan Sok. No:1 Elmadağ/ANKARA

Telefon: 0 312 863 00 71

Fax: 0 312 863 62 86

Bir önceki yazımız olan Ankara Çubuk Abidin Yılmaz Huzurevi Yaşlı Bakım Ve Rehabilitasyon Merkezi başlıklı makalemizde Ankara daki özel huzurevleri, Ankara devlet huzurevleri ve Ankara Huzurevleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu yazıda ilgini çekebilir  Gülen Gözler Huzurevi ve Yaşlı Bakım Merkezi